Babesa jasotzen jarraitzen dute Topaguneak eta Kultur Errotak

Topagunea eta Kultur Errotaren alde izenburupean salaketa kanpaina abiatu zen joan den astean. Dagoeneko ehunka babes mezu jaso dira federazioan, egunetik egunera hazten doan kopurua.

Oraindik ere babesa eman gabekoa bazara, gogoratu webgune honetan bertan eman dezakezula atxekimendua.

Ondoko lagun eta erakundeak dira orain arte babesa eman digutenak:

<!–
/* Style Definitions */
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal
{mso-style-parent:””;
margin:0cm;
margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;}
@page Section1
{size:612.0pt 792.0pt;
margin:70.85pt 3.0cm 70.85pt 3.0cm;
mso-header-margin:36.0pt;
mso-footer-margin:36.0pt;
mso-paper-source:0;}
div.Section1
{page:Section1;}
–>

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Tabla normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

patxi gaztelumendi (Larrabetzu), Joseba Gabilondo Markes (Eskoriatza), Maria Jesus Rodriguez (Bilbo), Elurnet Informatika Zerbitzuak (Bilbao), Josune Ortiz Atienza (iruñea), Imanol Larrañaga (ELGOIBAR), Kontxi Kerexeta Zulaika (Eibar), Aiora Azagirre (Bilbo), Ander Gillenea (Donostia), Markos Gimeno Vesga (Ermua), Aitor Duñabeitia (Durango), Jakoba Errekondo (Usurbil), Inaki Irazabalbeitia (Alkiza), Maitane Arizabaleta (BERGARA), Anjel Bergaretxe (Aretxabaleta), Oskar Zapata (Atarrabia), gotzon barandiaran arteaga (larrabetzu), Bertol Arrieta Kortajarena (Zarautz), gotzon barandiaran arteaga (larrabetzu), Aitor Sarasua Maritxalar (Itsasu), Itxaro Artola (Arrasate), Bakartxo Iguaran Garmendia (Andoain), Amaia Miner Munduate (Urnieta), larraitz González Gurrutxaga (Donostia), Larraitz Trojaola Berezibar (Arrasate), Bittor (Aulesti), Bilbo Hiria Irratia (Bilbo), Eñaut Kortabarria (Aretxabaleta), Maite Inda (Iruñea), Iñaki Urruzola Arana (Lasarte-Oria), noaua! kultur elkartea (usurbil), URTZI UGALDE (BILLABONA), Zintzo MIntzo Euskaltzaleen Elkartea (Urretxu-Zumarraga), Txerra Rodriguez Gomez (Derio), Alaitz Etxebarria Larrozea (Zornotza), Miren Amaia Sarrionandia Olabarri (Amorebieta-Etxano), Miren Bihotza Erzilla Aroma (), Larraitz (Aretxabaleta), Loramendi Euskara Elkartea (Aretxabaleta), Andoni Sarriegi Eskisabel (Beasain), Koldo Almandoz (Donostia), Ainhoa Ansa (Arano), erruben del cura hernandez (basauri), …eta kitto! Euskara Elkartea (EIBAR), Koldo Mitxelena Zumaran (Eibar), Anartz Iturrioz (Amorebieta ), Ekhi Belar (Eibar), Oihana Astobieta Gana (Loiu), maria gonzález gorosarri (mallabia), Iñaki Ibarluzea Ortueta (Amurrio), olatz berrojalbiz (zorrontza), Julian Fernandez Goikoetxea (Eibar), joxe manuel odriozola (donostia), Bizarra Lepoan Euskara Elkartea (Getxo), eneko (egia), Bixente Martinez (Zarauz), Igelaren Banda (Zarauz), Asier Iriondo (Legazpi), Rozio Luces (Getxo), Nerea Odriozola Larrañaga (Zestoa), Unai Bergaretxe Leibar (Arrasate), Xabier barriola Zabaleta (Gabiria), Ion Urruzola Arana (), Ana G. de Txabarri (orio), unai (legazpia), Inigo Louvelli (Aretxabaleta), Jon Abril (Bera), gorka ovejero (Arruazu), Joxemari Muxika Arrieta (ARRASATE), Juan Luis Zabala (Donostia), Xabier Telleria (Hernani), BIERRIK FUNDAZIOA (ALTSASU), Iñaki Azaldegi Arrieta (Tolosa), Itziar Arratibel Imaz (Ibarra), Gorka Garmendia Albarracin (URRETXU), Xabier Telleria Perurena (Tolosa), Kiko Escobar (Lizarra), Maider Aranberri …eta kitto! (Eibar), Eneritz (zumarraga), bittor zarrabeitia (gernika-lumo), Lakrikun antzerki taldea (Azpeitia), Ekain Aseginolaza (urretxu), Miren Etxenike (Oiartzun), Amaia Aranaga (Erandio), Jose Luis Turrillas Aranzeta (Deba), MIKEL UZKUDUN (TOLOSA), Izaskun Arroyo (Bergara), Gorka Ojanguren (Urretxu), aitziber errazkin (tolosa), UNAI (EIBAR), juan mari amenabarro maiz (tolosa), Julian Jimenez (Bilbo), ARATZ GALLASTEGI (Berango), Martxel Toledo (Oiartzun), martin aseginolaza zabaleta (urretxu), Mari Karmen Larrañaga (elgeta), Oskar Elizburu (Arrasate), martin aseginolaza zabaleta (urretxu), IOSUNE AIESTARAN GARTZIARENA (Tolosa), BAGERA Elkartea (Donostia), Loinatz Lasa Barandiaran (Angiozar), Alberto DELGADO FERNANDEZ DE GANBOA (BASAURI), kristina iraola (hernani), ina . idarreta (Hernani ), Xabier urkizu (donostia), Pirritx, Porrotx eta Mari Motots (Lasarte-Oria), Ander Izagirre (Donostia), Juan Domingo Barahona Prol (Eibar), Ainara Sarasketa (Azkoitia), IRUN IRUTEN EUSKARA ELKARTEA (IRUN), Doka Kafe Antzokia (Donostia), Doka (), zigor etxeburua urbizu (altza), Jose Miguel Campillo Robles (Aramaio), LAIXAN (Oñati), Jabi Tejedor (Iruñea), Maite (Oñati), Joxemari Lete Unzueta (Tolosa), Irune Hdez. Aguirre (Eibar), mikel iriondo (usurbil), Jon Plazaola (urretxu), Aitor Otegi (Urretxu), Loinaz Agirre (Beasain), Belen Gana (Loiu), Arantxa Aiestaran (Zaldibia), Blas Usabiaga (Ordizia), Iñaki Arruti (Lasarte-Oria), Mª Isabel Castillo Etxano (BILBO), Txumai Iturria Isasti (ZARAUTZ), Ugaitz Catalan Eizagirre (Soraluze), Antton Elorza Puyadena (Hernani), NEREA (BERGARA), Iker Ajuriagerra (), Sebas Iturriotz Larraza (Urretxu), bixente apalategi (beasain), Asier Zaldua (Urretxu), izaskun gaston balerdi (urretxu), Hektor Espin Larreta (Tolosa), maider (), Inma Albisua (Zumarraga), Josu Aztiria Urtaran (Zumarraga), iratxe (bilbo), Mikel Zurbano (Donostia), JOSU MARTINEZ EIZAGIRRE (TOLOSA), Idoia Luzuriaga (Zumarraga), Eneko Anduaga (Atarrabia), Karkara taldea kultur elkartea (Orio), Urola Kostako AEK (Zarautz), Xabier Bengoetxea (Tolosa), Mireia Agirrebeña (EIBAR), Rosa Mondragon-Aramaioko Udala (Aramaio), Karmel Uribarren (Arrasate), Pello Akizu (Urretxu), gorka (zumarraga), lurdes ormazabal (zumaraga), Beñat Ayerbe (Legazpi), Lurdes Okariz (Urretxu), Aitor Zuberogoitia (Bilbo), Inazio Usarralde Arantzadi (Lazkao), Inazio Agirre Arregi (Tolosa), Lierni Asurabarrena (Legazpi), joanes (zumarraga), Aitor Etxebarria (Portugalete), Agurtzane (Bergara), Asier Iturriaga Zugaza-Artaza (Durango), PLATERUENA Durangoko Kafe Antzokia (DURANGO), JOSEBA BASTERRA (BILBO), Aitor Urkiza (Lapuebla de Labarka), Eider Alustiza Lizaratzu (Idiazabal), Aitor Urkiza (Lapuebla de Labarka (Araba)), Ttiki-Ttaka Arabako Errioxa eta Vianako Euskaltzaleon Elkartea (Arabako Errioxa eta Viana), Urtzi Azkue (Azkoitia), AllJazzEra (), Joxan Apaolaza Bernedo (Oiartzun), Ione Narbaiza (Durango), JoxeMari Ibarburu (Donostia), Izaskun Arandia (Plymouth, UK), Idoia Clavell (Bilbo), Eguzkiñe (Urretxu), Ganoraz Arratiako Euskera Elkartea (Arratia), Maider Arizmendiarrieta (Durango), Mª Jesus Carrillo Aizpurua (Urretxu), Rikardo Babarro Antolín (Urretxu), Joseba Barandiaran (Legazpi), Larraitz Etxabe Manzisidor (Zestoa), Argiñe Korta Aranburu (Tutera), Alba Fatuarte (Bilbo), harbeltz (urretxu), Carlos Gebara (), JOSE ANGEL ANTXIA BOLINAGA (Aretxabaleta), Unai Galfarsoro (Oñati), Aitor Garmendia (Zumarraga), Iñaki Zabala (Urretxu), xabier aldalur (santurtzi), Jose A. Martinez Ibañez (Plentzia), Zuriñe (), leire mendiburu (durango), Jon Maia (Zumaia), jon (zarautz), Julen Garate Azpitarte (Azkoitia), KOLDO GUTIERREZ (DONOSTIA), Ludi Viguera Olivan (Arrigorriaga), Oskar Lopez (Sopela), Igor Elortza Aranoa (Durango), Koldo Urrestarazu (Lazkao), Edurne Ayuso (Irura), Alazne Intza (Onati), Ainhoa Luz (Ermua), Andoni Urzelai (Durango), Idurre Maortua (zaldibar), Juan Antonio Sanabria Blanco (Santurtzi), Gorka Bikuña (Oñati), estibalitz (bilbo), Felix Altzelai Iriarte (Etxarri Aranatz), Ximon idiakez korta (EZKIO -ITSASO), Juani Zabaleta Lazkano (Urretxu), mikel arrasate (karrikaluze) (atarrabia), Idoia Arteaga (Ordizia), Andoni Iturbe (Oñati), Aiora Beristain Madariaga (Bergara), Mikel Fernandez Callejo (Urretxu), MIKEL MADINAGOITIA (Oñati), Edorta Arana (Leintz Gatzaga), Josune (Urretxu), olatz (Barakaldo), SASIBURU (Barakaldo), ALBERTO ARANBURU (LEGAZPI), ABARRAK (Arrigorriaga), Mikel Iturbe (Getxo), izaro (deba), Alberto Larrea Alava (Oñati), naroa iturri lizarribar (hernani), Josu Berra Urkia (Orereta-Errenteria), amaia (azpeitia), Jagoba Astiazaran Korta (Zestoa), Itxaso Lejarza Argiarro (Bilbo), Mikele Iztueta (), Mikele Iztueta (Ordizia), marian fernandez (bilbo), Inmaculada Barbero (Bilbo), Basalarrina euskara elkartea (laudio), Jose Luis Garmendia (Urrtexu (20700)), karmele andreu agirre (bilbo), Joseba Beñat Elortondo (Oñati), Aitor Argote (Mahatserria-Santutxu), gaizka amorrortu bobeda (laudio), Itxaso Antuñano Zeanuri (Santurtzi), Bai Esan Santurtziko Euskara Elkartea (Santurtzi), MARTA ABIEGA (BILBAO), Mikel Lizarraga (Urretxu), JOSEBA BASTERRA (BILBO), Jabi Delgado (Sestao (Bizkaia)), Blanka Muxika (Ordizia), Igotz Ziarreta (Meñaka), elena herrarte (arrasate), haritz errasti (arrasate), amaiur errasti (arrasate), Amaia Madinabeitia (Bergara), Jose J amunarriz (hernani), Aitziber Estonba Mintxero (Irun), gregorio ubierna güemes (Euskal Herria), Amaia Gabilondo Jauregi (Arrasate), Eneko Barberena (Arrasate), Andrea Isasa (Urnieta), iñaki zapirain (orereta – errenteria), Oskar Salinas (Legazpi), ziortza (laudio), joseba castro herrero (deustualdea), Mª Asun Bilbao Otegui (Laudio), Bizen Muxika (Ordizia), Mario Zapata (Iruñea), Ainara Riveras (Durango), Eneko Akarregi Otxoantezana (Ondarroa), Dobera Euskara Elkartea (Hernani), EIDER ARANBURU BIAIN (DONOSTIA), Gema Arrugaeta (), pello mugarza (Herria), Lur Korta Redin (Oiartzun), Asier Elorza (Bergara), antton irusta (USANSOLO), ane muñoz (hondarribia), Amuriza Xabier (Berriz), Maria Jose Otegi (Ordizia), Castillo Suarez (Arbizu), Iban Garate (Azkoitia), Birjinia (bilbo), Keu Agirretxea (Ondarroa), zirika zirkus (Iruñea), jone m. hernández (Lasarte-Oria), joseba felix tobar-arbulu (donejurgi (santurtzi)), Arkaitz Olea (Galdakao), Jon Arretxe (), ALICIA LORENZO HERNANDEZ (ERMUA), piztiak (ondarru), Aizpea, Irurtzungo Euskara Taldea (Irurtzun ), Olga (Ermua), Rosa Baltar Cabo (Ermua), Josu Amezaga (Algorta), Jone Bergara (ZESTOA), Erkuden Larrañaga (zestoa), Naiara Exposito (Zestoa), Jatsu Argarate (Eibar), Aritz Sound System (Hernani), Ametza Kultur Elkartea (Ultzama), Pedro Ormazabal Artetxe (Areatza), Koldo AMESTOY, kontalari (HAZPARNE (Lapurdi)), Gorka Barruetabeña (Durango), Jon Artza (DURANGO), Asier Serrano Lasa (Eibar), endika fernandez (ermua), joseba irazoki (Bera), Uxue Alberdi (Getaria), Mila Gallastegi (Zornotza), Mireia Orbegozo Zigaran (Zestoa), GEU elkartea (gasteiz), Ainhoa Arriaga (gasteiz), Beñat Gaztelu-Urrutia (Abadiño), Plateruena Kafe Antzokia (Durango), Javier Ulla (), MAITE FRANKO (Hondarribia), Maixa Lizarribar (Altzo), jon artano izeta (Zestoa), Atarrabiako IKA (Atarrabia -Nafarroa), MARICRUZ LANDA BERRIOZABALGOITIA (ELORRIO-BIZKAIA), Antzezkizuna Ginol Taldea (Otxandio), Mertxe Aznarez Zudaire/EUSKALDUNON BILTOKI (IRUÑA), patxi zubizarreta (gasteiz), Nora Palmitano (Zestoa), Imanol Garaizabal Pildain (elorrio), Torromorro Taldea (Bilbao), Judit (Zaldibar),…

Hortaz gain, facebook sare sozialean ere babestua izan da ekimena.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude